WhatsApp Desktop

Sosyal Medya Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 242,66 MB
  • Version Windows 10
  • Dil Türkçe
  • Firma WhatsApp Inc.
WhatsApp Desktop mobil uygulaması Whatsapp sohbetlerinizi masaüstü bilgisayarınızda gerçekleştirmenizi sağlıyor.

WhatsApp şirketinin yeni uygulaması kullanıcılarına sunuldu. Daha şimdiden oldukça çok beğeni toplayacağını düşünülen WhatsApp Desktop uygulaması, bilgisayarınızda çalışırken aynı zamanda Whatsapp sohbetinizden geri kalmamanız için sizlere kaliteli bir hizmet vermek için geliştirildi. Uygulama bilgisayarınızda küçük bir alanı kaplıyor ve aynı zamanda mobil cihazınızda ki Whatsapp hizmetinizin aynısını bilgisayarınızda da alıyorsunuz. 

WhatsApp Desktop uygulamasını kullanmak için sizde Windows işletim sistemi bulunan bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın içeriğini incelediğimizde görüyoruz ki mobil cihazlarda kullanılan Whatsapp uygulamasından pek bir farkı olmadığını görüyoruz. Nasıl ki mobil cihazınızın vazgeçilmezleri arasında yer alan Whatsapp mobil uygulaması artık bilgisayarlarınızın da vazgeçilmezi olarak yer alacak. 

Uygulama aynı Whatsapp Wep uygulaması sistemi şeklinde ilerliyor. Tek farkı uygulamaya tarayıcınızdan değil de mas üstünde bulunan uygulamanızdan giriş yapıyor olmanız. Cep telefonunuzda bulunan Whatsapp uygulamasının içerisindeki QR kodu ile bilgisayarınızın masa üstüne bağlanabilirsiniz. Böylelikle bilgisayarınızda çalışırken bir yanda da Whatsapp mesajlarınıza cevap verebilirsiniz. Bilgisayarınız ile Whatsapp üzerinden mesajlamanıın keyfini çıkartabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
WhatsApp Desktop indir